Destek ve Hizmetler

YEMEKHANE

Sağlıklı beslenme en özen gösterdiğimiz konuların başında gelir.  Çocuklarımızın sağlıklı koşullarda, uygun kalorilerle ve dengeli olarak beslenmeleri bizim için büyük önem taşır. Menülerimiz çocukların yaş özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Öğretmenleriyle aynı ortamda yemek yiyen öğrencilerimizin yemekleri ne ölçüde tükettikleri, öğretmenleri tarafından kontrol edilmektedir. Öğrencilerin dengeli ve yeterli beslenmesine özen gösterilmektedir. Yemek hizmetlerimiz Sofra yemek sanayi Catring tarafından sağlanmakta olup dört çeşit yemek ve salata bardan oluşmaktadır.

GÜVENLİK

Okulumuzun fiziki alanları güvenlik görevlileri ve 7/24 saat yayın yapan kapalı devre güvenlik kameraları ile takip edilir. Bulunduğumuz bölge itibarı ile yabancıların okul alanlarına yaklaşmaları kolaylıkla tespit edilip gerekli güvenli okul ortamı yaratılmıştır. Güvenlik birimimiz okula gelen misafirlerin ilgili birimlere ulaştırılmasını sağlamakta, idarenin verdiği izin belgesi olmadan öğrencilerimizin yanında velisi dahi olsa okul dışına çıkmasına izin verilmemektedir.

SAĞLIK

Okulumuzda özel sağlık durumu bulunan öğrencilerimiz okul sağlık birimi, danışman/sınıf öğretmenleri ve okul yönetimi tarafından gözlemlenir. Gerçekleştirilen gezilerde, mutlaka sağlık birimimiz sorumlularından biri veya temel ilk yardım bilgisine sahip eğitim personeli bulundurulur. Acil bir durum oluşması durumunda, öğrenci, veli onayı alınarak anlaşmalı sağlık kurumlarına ulaştırılır.

Copyright © 2020 - Sarı Zeybek Okulları | Tüm Haklarımız Saklıdır.
sarizeybekokullari.com.tr