fbpx

Destek ve Hizmetler

YEMEKHANE

Sağlıklı beslenme en özen gösterdiğimiz konuların başında gelir. Sarı Zeybek Özel Okullarında yemekler, yemekhane katında bulunan mutfakta hazırlanmakta olup,  servise kadar geçen her aşamada hijyenik koşullara son derece dikkat edilmektedir. Çocuklarımızın sağlıklı koşullarda, uygun kalorilerle ve dengeli olarak beslenmeleri bizim için büyük önem taşır. Menülerimiz çocukların yaş özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Öğretmenleriyle aynı ortamda yemek yiyen öğrencilerimizin yemekleri ne ölçüde tükettikleri, öğretmenleri tarafından kontrol edilmektedir. Öğrencilerin dengeli ve yeterli beslenmesine özen gösterilmektedir. Yemek hizmetlerimiz Limon Catring tarafından sağlanmakta olup dört çeşit yemek ve salata bardan oluşmaktadır.

SERVİS

Okulumuza ulaşımda güvenlik ve trafik kurallarına uyum kesin bir standart olarak yer alır. Öğrencilerimiz evlerinin önünden alınarak okul çıkışında yine evlerine bırakılırlar. Servis araçlarımızda; öğrencilerimizin kesinlikle emniyet kemerlerini takmaları sağlanır. Servislerimizde trafik kurallarına ve hız limitlerine kesinlikle uyulur. Araçların güvenliği kurumumuz tarafından denetlenir.

GÜVENLİK

Okulumuzun fiziki alanları güvenlik görevlileri ve 7/24 saat yayın yapan kapalı devre güvenlik kameraları ile takip edilir. Bulunduğumuz bölge itibarı ile yabancıların okul alanlarına yaklaşmaları kolaylıkla tespit edilip gerekli güvenli okul ortamı yaratılmıştır. Güvenlik birimimiz okula gelen misafirlerin ilgili birimlere ulaştırılmasını sağlamakta, idarenin verdiği izin belgesi olmadan öğrencilerimizin yanında velisi dahi olsa okul dışına çıkmasına izin verilmemektedir.

SAĞLIK

Sarı Zeybek Okulları’nda REVİR mevcuttur, ama ilk müdahalenin yapıldığı danışman yerine hazırda olan sağlık personeli bulunur.

Okulumuzda özel sağlık durumu bulunan öğrencilerimiz okul sağlık birimi, danışman/sınıf öğretmenleri ve okul yönetimi tarafından gözlemlenir. Gerçekleştirilen gezilerde, mutlaka sağlık birimimiz sorumlularından biri veya temel ilk yardım bilgisine sahip eğitim personeli bulundurulur. Acil bir durum oluşması durumunda, öğrenci, veli onayı alınarak anlaşmalı sağlık kurumlarına ulaştırılır.

Copyright © 2020 - Sarı Zeybek Okulları | Tüm Haklarımız Saklıdır.
Sezi Web Tr